776 740 029

Asko WELLINGTON II - sestava akácie olej

Asko WELLINGTON II - sestava akácie olej
detail kliknutím
Cena balení:
12 295 Kč
Cena balení bez DPH:
10 161 Kč

Koupit toto zboží Ks

Kód zboží
ZAHRNsetWELL_II
Výrobce:
Asko
Záruka:
2 roky
Dostupnost:
skladem
Hmotnost:
80 kg

Dřevěná zahradní sestava Wellington nabízí stabilní a pohodlné posezení a díky její pevnosti se hodí jak na terasu s pevným podkladem, tak na trávník. Sestava se dá rozkládat, a proto tento typ ocení především velké rodiny.

WELLINGTON II - sestava 1 stůl + 4 židle 

Dřevěná zahradní sestava Wellington nabízí stabilní a pohodlné posezení a díky její pevnosti se hodí jak na terasu s pevným podkladem, tak na trávník. Stůl sedá rozkládat, a proto tento typ ocení především velké rodiny. Křeslo je polohovatelné a skládací, takže s uskladněním nebudete mít problém. Sestava je vyrobená z exotické dřeviny akácie. 

Sestava disponuje certifikátem FSC.

Dřevina:

Akácie má úžasné užitné vlastnosti. Při správném zacházení se vyznačuje odolností proti stárnutí a biologické degradaci. Jde o tvrdé dřevo, pocházející z rychle rostoucích stromů tropických lesů východní Asie a jižní Ameriky, odkud se dále rozšířilo i na ostatní kontinenty.
Jemná plamenná textura a olivově hnědé až šedohnědé odstíny s tmavšími pruhy dávají nábytku z této dřeviny krásný teplý vzhled.
Povrchová úprava zahradního nábytku je provedena olejem, který chrání nábytek proti působení povětrnostních vlivů a přimořuje povrch na tmavý odstín. 
Dřevo je přírodní materiál, jeho kresba a zbarvení je na každém kusu nábytku unikátní. 
Zahradní nábytek je určen pro domácí použití, není vhodný pro veřejné prostory a není též konstruován pro trvalé umístění v exteriéru. Sedací nábytek je určen pro jednorázové zatížení do 100kg/místo. Nábytek je vyráběn tak, aby byl vhodný pro použití ve středoevropských podmínkách, přesto je nutné o něj pečovat a udržovat jej.

Specifikace:Potřebujete položit podlahu?

Podobné zboží Zahradní program : Zahradní nábytek : Zahradní sety

Asko WELLINGTON I - sestava

kód ZAHRNsetWELL_I

cena 18 695 Kč

Asko Set CHICAGO

kód ZAHRNsetCHICAGO

cena 6 995 Kč

Asko SANTIAGO sestava

kód ZAHRNsetSANTIAGO

cena 17 695 Kč

Asko MONTANA sestava 1 stůl + 4 křesla s polstrem

kód ZAHRNsetMONTANA

cena 18 995 Kč

Asko Set OSAKA akácie

kód ZAHRNsetOSAKA

cena 3 346 KčParkety a Podlahy Veselý Parkety a Podlahy Veselý na Heurece Parkety a Podlahy Veselý NejŘemeslníci (c) 2019 - všechna práva vyhrazena
Úvod | Jak nakupovat | Obchodní podmínky | Kontakty