776 740 029

Asko Set CHICAGO

Asko Set CHICAGO
detail kliknutím
Cena balení:
6 995 Kč
Cena balení bez DPH:
5 781 Kč

Litujeme ale zboží (Asko Set CHICAGO) je nedostupné. V případě dotazu nás kontaktujte na: Spodlahy@seznam.cz.
Děkujeme za pochopení.

Kód zboží
ZAHRNsetCHICAGO
Výrobce:
Asko
Záruka:
2 roky
Dostupnost:
není skladem
Hmotnost:
42 kg

Zahradní sestava CHICAGO nabízí stabilní a pohodlné posezení a díky její pevnosti se hodí jak na terasu s pevným podkladem, tak na trávník. Dřevina akácie.

CHICAGO zahradní sestava

 

Zahradní sestava Chicago nabízí stabilní a pohodlné posezení a díky její pevnosti se hodí jak na terasu s pevným podkladem, tak na trávník. Po složení stůl nezabere moc místa a křesla taktéž. Průměr otvoru na slunečník je 5 cm. Sestava je vyrobená z exotické dřeviny akácie.

 

Nábytekl disponuje certifikátem FSC.

 

Dřevina:

 

Akácie má úžasné užitné vlastnosti. Při správném zacházení se vyznačuje odolností proti stárnutí a biologické degradaci. Jde o tvrdé dřevo, pocházející z rychle rostoucích stromů tropických lesů východní Asie a jižní Ameriky, odkud se dále rozšířilo i na ostatní kontinenty.
Jemná plamenná textura a olivově hnědé až šedohnědé odstíny s tmavšími pruhy dávají nábytku z této dřeviny krásný teplý vzhled.
Povrchová úprava zahradního nábytku je provedena olejem, který chrání nábytek proti působení povětrnostních vlivů a přimořuje povrch na tmavý odstín. 
Dřevo je přírodní materiál, jeho kresba a zbarvení je na každém kusu nábytku unikátní. 
Zahradní nábytek je určen pro domácí použití, není vhodný pro veřejné prostory a není též konstruován pro trvalé umístění v exteriéru. Sedací nábytek je určen pro jednorázové zatížení do 100kg/místo. Nábytek je vyráběn tak, aby byl vhodný pro použití ve středoevropských podmínkách, přesto je nutné o něj pečovat a udržovat jej.

 

Specifikace:

  • Dřevina: akácie

Stůl:

  • Rozměry (š/v/d): 750/740/1400 mm
  •  Hmotnost: 15 kg

Křeslo:

  • Rozměry (š/v/hl): 600/550/870 mm
  • Hmotnost: 6 kg

Sezonní zboží - zboží na objednávku.

 Potřebujete položit podlahu?

Podobné zboží Zahradní program : Zahradní nábytek : Zahradní setyParkety a Podlahy Veselý Parkety a Podlahy Veselý na Heurece Parkety a Podlahy Veselý NejŘemeslníci (c) 2019 - všechna práva vyhrazena
Úvod | Jak nakupovat | Obchodní podmínky | Kontakty