776 740 029

Asko Sada kávová VICTORIA ratan, nohy akácie (FSC)

Asko Sada kávová VICTORIA ratan, nohy akácie (FSC)
detail kliknutím
Cena balení:
13 789 Kč
Cena balení bez DPH:
11 396 Kč

Litujeme ale zboží (Asko Sada kávová VICTORIA ratan, nohy akácie (FSC)) je nedostupné. V případě dotazu nás kontaktujte na: Spodlahy@seznam.cz.
Děkujeme za pochopení.

Kód zboží
ZAHRNRATSADAVICTORIA
Výrobce:
Asko
Záruka:
2 roky
Dostupnost:
není skladem
Hmotnost:
70 kg

Krásná a elegantní sestava Victoria obsahuje kávový stolek, lavici s polstrem a 2 křesla s polstrem. Materiál: umělý ratan, barva: bílo-šedá.

Zahradní ratanová sestava VICTORIA 

Krásná a elegantní sestava Victoria kopíruje žádaný skandinávský styl. Obsahuje kávový stolek, lavici s polstrem a 2 křesla s polstrem. Sestava je určená do interiérů, exteriérů i pergolových prostor, použitý materiál je umělý ratan a nohy nábytku jsou vyrobeny z dřeviny akácie. Největší výhodou umělého ratanu je prakticky nulová schopnost absorpce tekutin, která je hlavní příčinou degradace materiálu. Jedná se o odolnější variantu přírodního materiálu. Umělý ratan je vyráběn z polyethylenu, což zajišťuje větší pevnost, stálobarevnost a celkovou životnost materiálu. Výhodou je snadná údržba.

Sestava disponuje certifikátem FSC.

 

Dřevina: 

Akácie má úžasné užitné vlastnosti. Při správném zacházení se vyznačuje odolností proti stárnutí a biologické degradaci. Jde o tvrdé dřevo, pocházející z rychle rostoucích stromů tropických lesů východní Asie a jižní Ameriky, odkud se dále rozšířilo i na ostatní kontinenty.
Jemná plamenná textura a olivově hnědé až šedohnědé odstíny s tmavšími pruhy dávají nábytku z této dřeviny krásný teplý vzhled.
Povrchová úprava zahradního nábytku je provedena olejem, který chrání nábytek proti působení povětrnostních vlivů a přimořuje povrch na tmavý odstín. 
Dřevo je přírodní materiál, jeho kresba a zbarvení je na každém kusu nábytku unikátní. 
Zahradní nábytek je určen pro domácí použití, není vhodný pro veřejné prostory a není též konstruován pro trvalé umístění v exteriéru. Sedací nábytek je určen pro jednorázové zatížení do 100kg/místo. Nábytek je vyráběn tak, aby byl vhodný pro použití ve středoevropských podmínkách, přesto je nutné o něj pečovat a udržovat jej.

 

Specifikace:

  • Materiál: umělý ratan
  • Dřevina (nohy): akácie
  • Barva postru: šedo/fialová
  • Rozměry stolek (š/v/d): 900/400/500 mm
  • Rozměry lavice (š/v/hl): 1200/940/710 mm
  • Rozměry křeslo (š/v/hl): 590/940/710 mm

Sezonní zboží - zboží na objednávku.Potřebujete položit podlahu?

Podobné zboží Zahradní program : Zahradní nábytek : Zahradní setyParkety a Podlahy Veselý Parkety a Podlahy Veselý na Heurece Parkety a Podlahy Veselý NejŘemeslníci (c) 2019 - všechna práva vyhrazena
Úvod | Jak nakupovat | Obchodní podmínky | Kontakty