776 740 029

Asko ROSKILDE zahradní sestava AKÁCIE

Asko ROSKILDE zahradní sestava AKÁCIE
detail kliknutím
Cena balení:
10 999 Kč
Cena balení bez DPH:
9 090 Kč

Litujeme ale zboží (Asko ROSKILDE zahradní sestava AKÁCIE) je nedostupné. V případě dotazu nás kontaktujte na: Spodlahy@seznam.cz.
Děkujeme za pochopení.

Kód zboží
ZAHRNAV9001637
Výrobce:
Asko
Záruka:
2 roky
Dostupnost:
není skladem
Hmotnost:
50 kg

Zahradní sestava Roskilde je vyrobena z kvalitní dřeviny akácie. Velikou výhodou je originální možnost uložení celé sestavy do lavice a tím šetří místo ve Vaší domácnosti.

Zahradní sestava ROSKILDE

 

Zahradní sestava Roskilde je vyrobena z kvalitní dřeviny akácie. Sestava je vhodná pro venkovní užití, krásně bude vypadat na zahradě, terase nebo pod pergolou. Velikou výhodou je originální možnost uložení celé sestavy do lavice a tím šetří místo ve Vaší domácnosti. Sestava se skládá ze skládacího stolku, dvou skládacích židlí a lavice s úložným prostorem. Prodáváme pouze celou sestavu.

 

Sestava disponuje certifikátem FSC.

 

Dřevina: 

Akácie má úžasné užitné vlastnosti. Při správném zacházení se vyznačuje odolností proti stárnutí a biologické degradaci. Jde o tvrdé dřevo, pocházející z rychle rostoucích stromů tropických lesů východní Asie a jižní Ameriky, odkud se dále rozšířilo i na ostatní kontinenty.
Jemná plamenná textura a olivově hnědé až šedohnědé odstíny s tmavšími pruhy dávají nábytku z této dřeviny krásný teplý vzhled.
Povrchová úprava zahradního nábytku je provedena olejem, který chrání nábytek proti působení povětrnostních vlivů a přimořuje povrch na tmavý odstín. 
Dřevo je přírodní materiál, jeho kresba a zbarvení je na každém kusu nábytku unikátní. 
Zahradní nábytek je určen pro domácí použití, není vhodný pro veřejné prostory a není též konstruován pro trvalé umístění v exteriéru. Sedací nábytek je určen pro jednorázové zatížení do 100kg/místo. Nábytek je vyráběn tak, aby byl vhodný pro použití ve středoevropských podmínkách, přesto je nutné o něj pečovat a udržovat jej.

 

Specifikace:

  • Dřevina: akácie

Rozměry:

  • stůl skládací obdélník (š/v/d): 930/730/400-800 mm
  • lavice s úložným prostorem (š/v/h): 1210/925/630 mm
  • židle skládací (š/v/h): 460/830/450 mm

Hmotnost:

  • Stůl: 12,5 kg
  • Lavice: 27 kg
  • Židle: 4,5 kg

Roskilde

 

Sezonní zboží - zboží na objednávku.Potřebujete položit podlahu?

Podobné zboží Zahradní program : Zahradní nábytek : Zahradní setyParkety a Podlahy Veselý Parkety a Podlahy Veselý na Heurece Parkety a Podlahy Veselý NejŘemeslníci (c) 2019 - všechna práva vyhrazena
Úvod | Jak nakupovat | Obchodní podmínky | Kontakty