776 740 029

Korkové plovoucí podlahy

korková podlaha

Korková podlaha je přírodní podlaha s perfektními izolačními vlastnostmi a tlumícími schopnostmi. Perfektně odhluční váš byt. Tyto podlahy jsou velice příjemné při chůzi a zároveň odolné proti poškození. Korek je teplý, měkký a antialergenní. Díky své pružnosti jsou korkové vhodné při problémech s páteří, kyčlemi či jiným problémy s pohybovým ústrojím.

Korkovou podlahu můžete koupit v celé škále barev, včetně přírodních zrnitých oranžovo-hnědých odstínů nebo odvážné bílé.

 


Cena od:
Cena do:
Výrobce:
Seřadit:

Stránka | 1
dodání
2 dny
799 Kč
m2
Dub Villanger barevný je kreativní dřevodekor s velmi výraznou hrou barev.Podlahy EGGER PRO Comfort jsou pohodlné, tiché a udržitelné..
dodání
2 dny
799 Kč
m2
Dub Clermont přírodní má zcela přírodní vzhled dřeva ve světle hnědé barvě.Podlahy EGGER PRO Comfort jsou pohodlné, tich&eacut..
dodání
2 dny
799 Kč
m2
Dub Alba světlý má markantní vzhled dřeva v harmonické sestavě barev.Podlahy EGGER PRO Comfort jsou pohodlné, tiché a udržiteln&eacut..
dodání
2 dny
799 Kč
m2
Dub Alba šedý je nadčasový dřevodekor v ušlechtilé šedé barvě.Podlahy EGGER PRO Comfort jsou pohodlné, tiché a u..
dodání
2 dny
799 Kč
m2
Dub Villanger je originální dřevodekor s vintage vzhledem v bílošedé barvě.Podlahy EGGER PRO Comfort jsou pohodlné, tiché a ud..
dodání
2 dny
799 Kč
m2
Dub Clermont hnědý je moderní dřevodekor v tmavě hnědém tónu.Podlahy EGGER PRO Comfort jsou pohodlné, tiché a z obnovitelných ..
dodání
2 dny
928 Kč
m2
Dub Waldeck přírodní má rustikální vzhled dubu v přírodní barvě.Podlahy EGGER PRO Comfort jsou pohodlné, tiché a..
Stránka | 1


Parkety a Podlahy Veselý Parkety a Podlahy Veselý na Heurece Parkety a Podlahy Veselý NejŘemeslníci (c) 2019 - všechna práva vyhrazena
Úvod | Jak nakupovat | Obchodní podmínky | Kontakty