776 740 029

Vatlach Divalep Papír Blok 10 kg

Vatlach Divalep Papír Blok 10 kg
detail kliknutím
Cena balení:
1 072

Koupit toto zboží Ks

Kód zboží
DPB
Výrobce:
Vatlach
Záruka:
2 roky
Dostupnost:
skladem
Hmotnost:
10 kg

POPIS PRODUKTU:

Lepidlo je určeno k lepení papíru, kartonáže, textilních výstelek, papírových a textilních tapet a plsti. K lepení papíru, kartonů a tkanin na papír stačí zpravidla nanést rovnoměrně na jednu lepenou plochu, pak přiložit druhý díl a stisknout, zaválcovat nebo zalisovat. Lepidlo je zejména určeno pro klížení hřbetu odtrhávacích bloků - je stále pružné.

K lepení papíru, kartonů a tkanin na papír zpravidla stačí nanést lepidlo na jednu lepenou plochu, potom přiložit druhou část a stisknout, zaválcovat nebo zalisovat. K lepení papírových tapet, tapet z PVC s papírovou podložkou na rovné a suché podklady, zbavené prachu a malby, např. omítka, dřevo, umakart apod. Savé podklady je nutno napustit zředěným lepidlem  DIVALEP PAPÍR BLOK (1 díl lepidla 3 díly vody). Následně se podle typu tapet lepidlo ředí – papírové tapety 2 : 1 s vodou (1 kg lepidla zřeďte 0,5 litrem vody), PVC tapety 3 : 1 (1kg zřeďte 0,3 vody), při lepení reflexních tapet se lepidlo neředí. Po důkladném promíchání se lepidlo nanese štětkou nebo válečkem do středu pásu připravené tapety a rozetře do stran. Nakonec se nanese i na okraje tapety. Pásy se lepí shora dolu. Tapetu je třeba k podkladu přitlačit kartáčkem, houbou nebo válečkem směrem dolů a do stran. Všechny pomůcky a znečištěná místa umýt vodou.

Parkety a Podlahy Veselý Parkety a Podlahy Veselý na Heurece Parkety a Podlahy Veselý NejŘemeslníci (c) 2018 - všechna práva vyhrazena
Úvod | Jak nakupovat | Obchodní podmínky | Kontakty